Firmamız 1997 yılında altyapı inşaatı ve yeraltı metal madencilik sektörlerine yönelik uluslararası pazardaki markalar ile rekabet edebilecek kalite ve teknolojide iş makinalarının üretilmesi amacıyla Ankara’da kurulmuştur.

Araştırma ve ürün geliştirmedeki yoğun faaliyetleri ve ödüllü tasarım projeleri sonucunda, firmamız seri üretimine başladığı Titan IS26 – Titan IS21 Beton Püskürtme Makinaları ve Titan TM05 Beton Mikserleri ile 2011 yılından günümüze Türkiye’de pazar lideri durumundadır.

Üretimini yaptığımız tüm ürünler Avrupa Standartları’na uygun olarak insan hayatını ve sağlığını göz önünde bulundurarak tasarlanmış olup her biri TÜV Austria tarafından onaylanmış CE sertifikalarına sahiptir.

Titan Makina, ürün gamını tamamlayan Tünel Damperli Kamyonu, Personel Taşıyıcı, ANFO Şarj Kamyonu, Vinçli Kamyon, Makas Platform ve ön yüzü beton barajlar için tasarladığı Beton Finişeri gibi makinaları ile tünel, yeraltı maden ve baraj projelerinde ulusal ve uluslararası saygın firmaların yetkin çözüm ortakları arasındadır.

Her biri sektörlerinde öncü olan, KTI Plersch Kaltetechnik GmbH – beton soğutma sistemleri, ThyssenKrupp Industrial Solutions – kablo vinç sistemleri, Vimatek Srl – hidrolik beton vibratörleri, ITC SA – tünel kazı ve yükleme makinaları, Robit Rocktools Ltd – kendinden delen süren sistemleri, Jennmar – zemin sağlamlaştırma ve tahkimat, Supanchor Rock Reinforcement Co. – kendinden delen bulonlar, ECE Cogemacoustic SA – tünel havalandırma fanları ve JP Jensen Ventilation AB – tünel havalandırma fantüpleri, uluslararası çözüm ortaklarımızdır.

Çevreye ve insana önem veren, müşteri ve çalışan memnuniyetine duyarlı, ürün ve hizmette kaliteyi ön plana taşıyan, deneyimli mühendis kadrosuyla sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi hedefleyen, ulusal refah seviyesine katkıda bulunan, inşaat ve iş makinaları sektöründe öncü bir kuruluş olmaktır.

İnşaat ve iş makinaları sektöründe kullanılan ekipman ve makinaların imalatçısı olarak tüm dünyada tanınan ve aranan bir marka seviyesine ulaşıp, Ar-Ge çalışmalarımız ile sektöre yön veren lider bir kuruluş olmaktır.

Sorumluluğumuz dahilindeki tüm konularda, müşterilerimizin istek, beklenti ve taleplerini en iyi şekilde karşılamak, ürünlerimizde olabildiğince yerli malzemeler kullanarak ülke sanayimize katkı sağlamak, daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğimizle üretim kalitemizi yükseltmek temel hedefimizdir.

YUKARI