Sertifikalar

Titan Makina, Sigmacert sertifikasyon ve akreditasyon kurumunca onaylanmış ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite sertifikalarına sahip olup yönetim sistemlerinin gereklerini titizlikle yerine getirmektedir.

Üretimini yaptığımız tüm ürünler Avrupa Standartları’na uygun olarak insan hayatını ve sağlığını göz önünde bulundurarak tasarlanmış olup her biri TÜV Austria tarafından onaylanmış CE sertifikalarına sahiptir.

Tüm Titan Makina yeraltı ve tünel manikalarının sürücü kabinleri sürücü hayatını güvenceye alacak şekilde, devrilmeye ve düşen cisimlere karşı koruyucu yapı yönetmeliklerine (ROPS&FOPS) uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

TİTAN ISO 9001
TİTAN ISO 140001
TİTAN OSHAS 18001

Servis ve Yedek Parça

Sürdürülebilir performans ve verimliliği amaç edinen Titan Makina, servis hizmeti ve yedek parça temininde gerek Türkiye’de gerekse pazarı olan yurtdışı ülkelerdeki projelerde hızlı ve kaliteli servis hizmetini hedefler. Bu hedef için toplam 15 kişilik mobilize mekanik, hidrolik ve elektrik teknikerlerinden oluşan servis birimimiz bulunmaktadır. Acil servis hizmeti ve periyodik izleme sistemimiz servis yetkinliğimizi güçlendirmektedir.

© 2020 TİTAN LTD. | SEO by ElCapitan | All rights reserved.

YUKARI